609 39 38 39

Facebook

Na sprzedaż nowe parterowe domy na osiedlu nowych, ekskluzywnych domów jednorodzinnych w Cedzynie koło Kielc. Domy zostaną wybudowane w 2018 roku i stanowią kontynuację (drugi etap) budowy osiedla domów w Cedzynie. Powierzchnia domów będzie wynosić 99,47 m2 a powierzchnia działki to 453 m2.

 

 

 

POBIERZ RZUT PDF  icon pdf

 

Oferta skierowana do wszystkich osób, które w cenie kilkupokojowego mieszkania w Kielcach mogą kupić piękny nowy dom z ogrodem w Cedzynie, z której dojazd do centrum Kielc zajmuje jedynie kilka minut.

 

W skład domu wchodzi duży, przestronny i ustawny salon (30 m2), kuchnia (8 m2), łazienka (7,5 m2) trzy sypialnie (ok. 10 m2, 10,5 m2, 12 m2), kotłownia (4 m2).

Na obecnym etapie istnieje jeszcze możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń poprzez przesunięcie ścian działowych. Dodatkowo, powierzchnię nad dodatkowym stropem można wykorzystać jako np. suszarnię, pomieszczenie na przechowywanie rzeczy, itp. Miejsce pod schodami konstrukcyjnymi też można wykorzystać na np. szafę/toaletę/suszarnię/spiżarnię/pomieszczenie gospodarcze.

 

Domy zostaną wybudowane w 2018 roku do stau deweloperskiego, lecz istnieje możliwość wykończenia domu pod klucz. Cena dotyczny domu w stanie deweloperskim, czyli takiego jak na wizualizacji, która jest jedynie propozycją jak może wyglądać dom (basen nie jest wliczony w cenę). Istnieje też możliwość sprzedaży domu w stanie surowym otwartym lub zamkniętym – wtedy cena będzie odpowiednio mniejsza.

 

Domy zostaną wybudowane w wysokim standardzie z bardzo wysokiej jakości materiałów, m.in. cegła Porotherm 25PW firmy Winerberger, okna trzyszybowe (sześciokomorowe), ocieplenie styropianem 15 lub 20 cm, tynki cementowo-wapienne, wylewki, ogrzewanie podłogowe. W domach będą instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania. W kotłowni będzie można podłączyć powietrzną pompę ciepła (za dopłatą) lub piec na pellet (w cenie). Jednym słowem, pozostanie tylko wykończyć dom wewnątrz według własnej koncepcji. Teren posesji zostanie ogrodzony.

Dostępne media to prąd, woda, światłowód, bezodpływowy zbiornik na ścieki, a docelowo kanalizacja.

Dojazd do osiedla utwardzoną drogą wewnętrzną, ok. 200 metrów od drogi miejskiej. Bezpośrednio przy drodze głownej (ok. 200 metrów od domów znajduje się przystanek (przystają tam autobusy, busy oraz autokary) oraz lokalny sklep spożywczy. W nieco dalszej odległości znajdują się większe sklepy, szkoła, zalew i las oraz droga ekspresowa do Kielc.

Dzięki lokalizacji domu w podkieleckiej Cedzynie, dojazd do Kielc zajmuje dosłownie kilka minut, zwłaszcza drogą ekspresową, jak i starym dojazdem ulicą Sandomierską lub drogą równoległą do drogi ekspresowej.

Osiedle w Cedzynie to już nasza kolejna realizacja w tej prestiżowej lokalizacji ze wspomnianą już infrastrukturą.

Zapraszamy do zakupu.

 

 

Lokalizacja inwestycji:

mapa3 opis

 

mapa1 opis

 

mapa2 opis